Sužinokite daugiau apie Vaizdinės reklamos medžiagų naujienas!

Naujasis Coala tentinių medžiagų asortimentas!

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naują tentinių medžiagų asortimentą, kuriame rasite iš priekio apšviestai reklamai (frontlit), šviesą skaidančias (backlit) arba blokuojančias (blockout), bei tinklinio (mesh) tipo medžiagas!

Coala Frontlit Daily S – tai 510 gsm balta, tvirta, pusiau matinė tentinė medžiaga iš priekio apšviestai reklamai (frontlit). Tankis - 1000x1000 dtex, gijos - 18x18. Itin atspari plyšimams ir UV spinduliams, labai geros spausdinimo ir litavimo savybės. Turi B1 atsparumo ugniai ir REACH sertifikatus.

Coala Blockout Light Daily S – tai 440 gsm balta, tvirta, matinė tentinė medžiaga, kuri nepraleidžia šviesos (blockout). Tankis - 250x250 dtex, gijos - 36x36. Itin atspari plyšimams ir UV spinduliams, labai geros spausdinimo ir litavimo savybės. Turi B1 atsparumo ugniai ir REACH sertifikatus.

Coala Backlit Daily S – tai 510 gsm balta, tvirta, matinė tentinė medžiaga, kuri tolygiai skaido šviesą (backlit). Tankis - 1000x1000 dtex, gijos - 20x20. Itin atspari plyšimams ir UV spinduliams, labai geros spausdinimo ir litavimo savybės. Turi B1 atsparumo ugniai ir REACH sertifikatus.

Coala Mesh Daily S -  tai 270 gsm balta, tvirta, pusiau matė tinklinio (mesh) tipo tentinė medžiaga be pagrindo. Tankis - 1000x1000 dtex, gijos - 12x12. Itin atspari plyšimams ir UV spinduliams, labai geros spausdinimo ir litavimo savybės. Turi B1 atsparumo ugniai ir REACH sertifikatus.

Coala Mesh Backing Daily S – tai 270 gsm balta, tvirta, pusiau matinė tinklinio (mesh) tipo tentinė medžiaga su pagrindu. Tankis – 1000x1000 dtex, gijos – 12x12. Itin atspari plyšimams ir UV spinduliams, labai geros spausdinimo ir litavimo savybės. Turi B1 atsparumo ugniai ir REACH sertifikatus.

Visus produktus jau galima įsigyti iki 3,2m pločio ritiniuose!

Coala Silky Wallcover Textile

Lipni tekstilė iš poliesterio, be PVC, su vidiniu šviesą blokuojančiu sluoksniu.

Specialūs klijai leidžia lengvai užklijuoti ir nuklijuojuoti, nepaliekant klijų likučių ir nepažeidžiant klijuojamo paviršiaus. Spausdinta grafika nepersišviečia dėka blokuojančio sluoksnio, todėl tai yra idealus pasirinkimas interjero dekoravimo sprendimams .

Coala Silky Wallcover Textile - tai 170 gsm balta matinė tekstilė, skirta spausdinti tirpiklio ((eco) solvent), latekso ir UV rašalais.

Ritinio matmenys - 1,067x30m.

Emblem Solvent One-for-All Paper

Emblem Solvent One-for-All popierius skirtas aukštos raiškos plakatų spaudai. Spauda pasižymi itin sodriomis spalvomis, ryškiomis ir giliomis detalėmis. Skirtas spausdinti tirpiklio ((eco) solvent) ir UV rašalais. Ypatingai tinka spaudai su latekso tipo rašalais.

Popierius yra atsparus vandeniui ir gali būti naudojamas tiek patalpose, tiek lauke.

Speciali danga nugarinėje pusėje užtikrina apsaugą nuo šilumos sukeliamų popieriaus deformacijų. Popierius yra draugiškas aplinkai.

Asortimente turime 150 gsm / 200 gsm lyginamojo svorio bei 1,372 x 50 m dydžio ritiniuose.


Berger Textiles

„Antalis“ tapo oficialiu „Berger Textiles“ atstovu Lietuvoje ir Latvijoje!

Turėdama beveik 170 metų patirtį, „Berger Textiles“ išlieka viena iš tekstilės pramonės lyderių, tiekianti medžiagas į 55 šalis ir pardavusi jau daugiau nei 9 milijonus kvadratinių metrų tekstilės. Naujovių ir inovacijų siekimas bei bekompromisis kokybės laikymasis leido sukurti daug įdomių produktų ir sprendimų.

Pristatome Jums tris unikalius produktus mūsų asortimente!

be.tex® Samba® FR – tai originalus, etaloninis produktas. Patikimas ir universalus sprendimas įkvepiančiai reklamai. Itin sodrios spalvos, ryškios ir gilios spaudos detalės bei paprastumas apdirbant šią tekstilę nepalieka abejingų. 100% austinė medžiaga iš poliesterio, 195 gsm, hermetiška, nesibanguojanti medžiaga, itin lygi ir puikiai skaidanti šviesą. Tai vienas geriausių pasirinkimų šviesdėžėms, lauko reklamai, stendams, pripučiamiems gaminiams.

be.tex® Samba® Opaque FR – tai klasikinės „be.tex Samba FR“ „blockout“ versija, kurios priekinė pusė balta, o pilkas pagrindas užtikrina visišką neperšviečiamumą. Lygus, minkštas ir malonus liesti paviršius, tekstilės gijos greitai atsistato, todėl nelieka raukšlių.

250 gsm, 100% austinė medžiaga iš poliesterio su šviesą blokuojančiu pilku nugariniu sluoksniu, hermetiška, nesibanguoja.

Tai vienas geriausių pasirinkimų lauko reklamai, Pop-Up tipo stendams, pripučiamiems gaminiams.

be.tex® Revolution FR – tai tekstilė, kuri verčia kiekvieno spausdintuvo širdį plakti greičiau. Lyginant su įprastinėmis tokio tipo medžiagomis, ji yra minkštesnė, nesiraukšlėja, yra tankesnė ir labiau neperšviečiama. Itin kokybiška spauda, puikiai atvaizduojamos net smulkiausios detalės, nesvarbu kurią pusę rinksitės spaudai - matinę ar blizgią. 180 gsm megzta tekstilė iš 100% poliesterio. Ypatingai minkšta, nesiraukšlėja,  viena pusė - matinė, kita - blizgi. Tai vienas geriausių pasirinkimų lauko reklamai, Pop-Up tipo stendams, reklaminiams stalo uždangalams.


SEKITE MUS

                                

Privatumo Politika  |  Slapukų Politika  |  Internetinės svetainės naudojimosi taisyklės  |  Kontaktai

Copyright © 2021 Antalis