Antalis FUTURE FOCUS Poligrāfijas Spēle ilgs no 07.09. - 11.12.*

Spēlē piedalās Antalis Poligrāfijas klienti, kuriem mēs vēlamies pateikties par viņu lojalitāti un uzticību. Kā daļa no KPP (Kokusai Pulp & Paper, Ltd.) grupas, mēs esam ceļā uz jaunām inovācijām, iedvesmojošu izaicinājumu sadarbībā ar jums, lai kopā ietu veiksmīgas un ilgtspējīgas nākotnes ceļu.

FUTURE FOCUS Poligrāfijas Spēles pamatnosacījums - punktu krāšana. Jo vairāk pirksiet, jo vairāk punktus sakrāsiet. Jūs varat sākt ar 100 eur pirkumu (bez PVN) un iegūt 1, 2, 3 vai 4 punktus atkarībā no izvēlētajiem produktiem. Kā arī ir iespēja iegūt vairāk punktus, ja:

•       pirksiet vairāk nekā pagājušā gada septembrī - decembrī;
•       pirksiet produktus Antalis e-veikalā; 
       pirksiet mūsu zīmolu kampaņu produktus. 

*Reģistrācija Spēlei tikai līdz 30. oktobrim!
SPĒLES PAMATA PUNKTU SISTĒMA*

100 eur = 1 punkts
Krītoti un nekrītoti poligrāfijas un biroja papīri
Zīmoli: GalerieArt, Galerie Fine, UPM Sol, Novatech Matt, Arctic Volume, Serixo, Amber, Holmen, Printspeed, DNS Performance, Image Business, Image Volume, Image Impact, Data Copy, Pioneer, HP Home&Office.

100 eur = 2 punkti
Kartoni un uzlabotie nekrītotie poligrāfijas un biroja papīri
Zīmoli: MetsäBoard, Incada, Invercote, Umka Color, Crownboard, Serimatt, Luxline,
Scandia 2000, Munken, Olin, Image Digicolor, Splendorgel.

100 eur = 3 punkti
Dizaina, krāsainie, 100% otrreizējās pārstrādes papīri un speciālie materiāli
Zīmoli: Curious Collection, Conqueror, Keaykolour, Rives, Pop`Set, Kaskad, Nettuno, Splendorlux, Sirio,Tintoretto, Constellation, Reacto, Sticotac, Raflatac, Fasprint, Fasson, Polylaser, KernowPrint, Geltex, Nautilus, Afišu papīrs, Image Coloraction, OP Medical Print, Aquarello, Sintētiskie materiāli, Magnecote, Winter vāku materiāli, Priplak, aploksnes.

100 eur = 3 punkti
Vizuālās komunikācijas materiāli un iekārtas
Produkti: līmplēves, iekārtas, tintes&aksesuāri, sintētiskie&plastikāta materiāli un citi vizuālās komunikācijas produkti

100 eur = 4 punkti
Iepakojuma produkti, materiāli un iekārtas
Produkti un zīmoli: Iepakojuma risinājumi un iekārtas, iepakojuma plēves, tukšo vietu aizpildīšanai, kastes un citi iepakojuma produkti, Katrin un pakošanas iekārtas.

*Pirkumu summa bez PVN
PIRKUMI ANTALIS E-VEIKALĀ*

Iegādājoties produktus Antalis e-veikalā, punktu skaits tiek reizināts ar koeficientu 1,3.

Ja vēl neesat Antalis e-veikala klients - ir pienācis laiks pievienoties!  e-veikals

PIRKUMI ZĪMOLU KAMPAŅĀS*

Katrā spēlē ir pārsteiguma mirkļi, kas straujāk iegriež spēles ritmu - tādi būs arī mūsu Spēlē. Būs 4 kampaņas ar īpašu vēstījumu un sajūtām par mūsu dažādajiem papīra un materiālu zīmoliem.  

Visi pirkumi, kas veikti šo kampaņu laikā, saņems dubultpunktus!

Zīmolu kampaņas ir pārsteigums uzņēmumiem un to darbiniekiem, kuri reģistrējušies Poligrāfijas Spēlei - viņi par šīm kampaņām uzzina pirmie!

*Pirkumu summa bez PVN
Zīmolu kampaņa #3 - "CREATIVE TOUCH"
28. oktobris - 18. novembris
Īstais laiks iedvesmai – “Creative Touch” kampaņā pasaules labāko zīmolu sapņu komanda - Conqueror, Keaykolour, Curious Collection, Rives, Rives Sensation, Pop'Set, Kaskad, Winter & Company un Geltex. Svinēsim radošumu un ļausimies dizaina papīru un vāku materiālu krāsu un tekstūru spēlei!

Radoša iespēja papildināt Spēles punktu krātuvi!
PAPILDUS IZAUGSMES PUNKTI*

Katra uzņēmuma panākumu pamatā ir spēja neapstāties grūtību priekšā un spert soli augstāk un sasniegt vairāk. Mēs jau tagad varam teikt, ka pandēmija pierādīja to, ka jūs tieši tā arī darāt - vienmēr ar skatu uz augšu - ar stipru raksturu, profesionalitāti, spēju atrast jaunas nišas un nepadoties!

Spēles Izaugsmes punktu būtība ir papildus punkti par visu produktu pirkumu summu (EUR) salīdzinājumā ar līdzvērtīgu posmu - no 2019. gada 7. septembra līdz 11. decembrim.  

90% - papildus 50 punkti
95% - papildus 100 punkti
100% - papildus 200 punkti
105% un vairāk - papildus 300 punkti

*Papildus punkti tiks piešķirti Spēles noslēgumā, apkopojot jūsu uzņēmuma pirkumu apjomu 2020. gada laika periodā (7. septembris - 11. decembris) un, tie tiks pievienoti Spēles Pamata punktu sistēmā, Antalis e-veikalā un zīmolu kampaņās sakrātajiem punktiem.
SAKRĀTO PUNKTU SKAITS UN VIETA REITINGĀ

FUTURE FOCUS Poligrāfijas Spēles visi Spēlei reģistrētie uzņēmumi un to darbinieki regulāri saņems individuālus e-pasta paziņojumus par uzņēmuma sakrātajiem punktiem, vietu reitingā un balvu, uz kādu var pretendēt konkrētajā Spēles brīdī.

Mūsu ieteikums - neapstājieties, jo Spēle beidzas tikai tad, kad atskan Spēles noslēguma gongs! Mūsu Spēlei tas būs 11. decembra darba dienas beigas.

Mēs ceram, ka šīs atskaites uzmundrinās spēlēt ar prieku un azartu!

Future Focus Poligrāfijas spēles noslēgumā, 15. decembrī, balvu ieguvēji saņems individuālus e-pasta paziņojumus par Spēles gaitā kopējo sakrāto punktu skaitu, vietu Spēles reitingā un nopelnīto balvu.
IR JAUTĀJUMI? - JAUTĀJIET DROŠI!
Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar savu Antalis Pārdošanas pārstāvi - mūsu komanda palīdzēs ar lielāko prieku!