Seekord on fookuses keskkonnateemad. Kaitseme tulevikku - see on suund, kuhu teel oleme nii tegevustes, sortimenditoodete valimisel kui ka klientide nõustamisel.

Head suveaega!
Kaitseme tulevikku -

 pakendame keskkonnasõbralikult

Lisaks trüki- ja reklaammaterjalide sortimendis olevatele keskkonnasõbralikele toodetele toob Antalis nüüd ka pakendisektoris turule loodussõbralikud tooted ja tutvustab rohelist lähenemisviisi pakendamises. Projekt kannab nime Kaitseme tulevikku (Protect the Future). Oleme teadlikud oma rollist keskkonnasõbraliku pakendamise rakendamises nii pakkematerjalide tööstuses kui ka klientide juures. Oleme veendunud, et tuleviku kaitsmiseks peame tegutsema juba täna. Seetõttu vaatamegi üle kogu oma väärtusahela, et teha planeedisõbralik pakendamine võimalikuks. Oleme positiivsete muudatuste loomiseks arvesse võtnud pakendi elutsükli iga etappi alates materjalihankest ning kujundusest ja lõpetades jaotuslogistika ja ümbertöötlemisega.

Aitame oma kliente keskkonnasõbralike pakendamislahenduste väljatöötamisel. Alates praktiliste nõuannete ja klientide kogemuste jagamisest kuni konkreetsete ettepanekuteni materjali kasutuse osas. Püsige lainel, rohkem infot sügisel.

Uus pabertäitematerjal on keskkonnasõbralik ja lihtne kasutada

Antalis on vastu tulnud järjest suurenevatele turu nõudmistele loodussõbralike pakkematerjalide osas ning täiendanud oma pakkematerjalide sortimenti on ümbertöödeldud kraftpaberist valmistatud pabertäitematerjaliga.

See toode sobib suurepäraselt tühimike täitmiseks kastis ning kaupade kaitseks transpordi ajal. Oleme kindlad, et see leiab laialdast kasutust e-poodides, tootmisettevõtetes, vaheladudes jm

450 meetri pikkune paberpehmenduse rull asetseb lainepappkastis, mis toimib ka hoidikuna. Seda on lihtne ja kerge kasutada ning teisaldada täpselt õigesse kohta pakkimisalal.

Pabertäitematerjal on omakorda ümbertöödeldav ja biolagunev. Loomulikult ei vaja see ka lisaseadet ega toidet.

Vaata tootelehte (pdf)                                                                       Mine e-poodi

Uus toode - ligi kolmandiku võrra väiksema keskkonnamõjuga hübriidkile

Meie tootevalikusse on lisandunud uus keskkonnasõbralik stretch-hübriidkäsikile, mis sisaldab ligikaudu 30% ümbertöödeldud PCR (Post-Consumer-Recycled) ja 70% esmast plastitooret.

Kile on saadaval kolmes paksuses - 17, 20 ja 23 mikronit.

Hübriidkile tootmisel tekib ligikaudu 30% vähem CO2 heitekoguseid kui 100% esmasest plastitoormest (virgin) LDPE tootmisel.

Eelised:
Hübriidkile tootmisel tekib ligi 30% vähem CO2 heitekoguseid, kui 100% virgin LDPE
► Hübriidkile on keskkonnasõbralikum kui suhkrurool põhinev või biolagunev kile
Plastiku taaskasutamine on jätkusuutlik lahendus, mis tõepoolest säästab keskkonda ning millel on positiivne mõju saastekoguste ning globaalse soojenemise vähendamisele.

Vaata tootelehte                                                   Küsi lisainfot oma kliendihaldurilt

Kõik Master'in postituskarbid on nüüd FSC®-sertifitseeritud

Antalise pakendisektori kaubamärgi Master'in postitusvahendid on nüüdsest FSC® sertifikaadiga. Sertifikaat kehtib postitusvahenditele alatest ümber toote mähitavatest (wrap-around) pakenditest ja lõpetades automaatpõhjaga kastide-karpidega.


Kogu Ranpak EMEA paberivalik on FSC®-sertifikaadiga

Alates kevadest on kõik Ranpak EMEA poolt toodetud paberist pakkematerjalid FSC®-sertifitseeritud. See oli viimane samm täielikult jätkusuutliku pakendamisahela loomisel - Ranpak on kasutanud erinevaid FSC-sertifitseeritud pabereid juba mitmeid aastaid.  

FSC-sertifikaadi märge on nähtav ka toodete pakenditel ja alustel.


 
 JÄLGI TÖÖSTUSLIKU PAKENDAMISE UUDISEID

                

Privaatsusteade  |  Küpsiste poliitika  |  Kasutustingimused & õigusalane teatis  |  Kontakt

Copyright © 2021 Antalis