Sužinokite daugiau apie Vaizdinės reklamos gamybos įrenginių naujienas!
Pristatome naują tiekėją - CWT WORKTOOLS
Tikėtina, kad tai geriausia, ką galite rasti laminavimui!

Pristatome naują tiekėją - „CWT Worktools“,  kurio patentuoti produktai - įranga ir priedai laminavimui, kuriami ir gaminami Švedijoje.

„CWT Worktools“ naudoja tik aukščiausios kokybės komponentus, kad užtikrintų savo gaminių kokybę, kuria jie garsėja daugelį metų. Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su CWT įrangos naudotojais - labai atidžiai išklauso visų atsiliepimų ir įžvalgų, kad galėtų sukurti dar daugiau unikalių ir efektyvių produktų.

„Antalis“ Baltijos ir Suomijos regionuose tiekia „CWT Worktools“ plokščiastalius aplikatorius ir laminavimo stalus. Dirbdami šia kokybiška įranga pasieksite idealų rezultatą per trumpiausiai įmanomą laiką.
CWT plokšti aplikatoriai yra moduliniai, veiksmingi ir ergonomiški – negana to, jie ir atrodo stilingai.Profesionalūs ekonominiai Epson sublimaciniai spausdintuvai SureColor F500, F501 (su Fluo spalvomis) ir F100, skirti įvairių smulkių reklaminių gaminių (pagalvėlės, apsauginės kaukės, puodeliai, dėlionės,...), dekoro aksesuarų bei tekstilės elementų gamybai. Naudojama originali Epson EcoTank „bulk“ rašalų sistema, į kurią Epson UltraChrome DS rašalai, pilami 140 ml buteliukais. Rašalai yra sertifikuoti OEKO-TEX Eco Passport.

Paprasta naudoti:
 • Dirbant su Epson F500 nereikalingi specialūs operatoriaus įgūdžiai – išpakavus, įrenginys iš karto paruoštas darbui;
 • nesudėtingas valdymas dėka 4,3“ jautrios lietimui valdymo panelės, Wi-Fi jungties, automatinės persijungimo iš ritininės spaudos į lapinę sistemos.

F500/F501: spauda iš ritinių (iki 61 cm pločio) automatiškai gali būti perjungiama į A3/A4 lapų dėklą. Spausdintuvo F100 lapų dėklas talpina net iki 150 A4 formato lapų.


Naujasis Epson SureColor F3000 – pramoninis sprendimas tiesioginei (DTG) spaudai ant marškinėlių. Spausdintuvas F3000 -  tai naujas išskirtinės kokybės ir greičio standartas gamybinėms įmonėms, norinčioms per dieną pasiekti 1000 gaminių ir daugiau našumą.

Gamyklinė Epson komplektacija: spausdintuvas, galvutės, rašalai ir programinė įranga „iš vienų rankų“.

Nauji Epson sprendimai pramonei:
 • Dvi (6,6 cm pločio) naujausios kartos Epson PrecisioCore spausdintuvo galvutės suteikiančios įspūdingą našumą;
 • Automatinis padėklo aukščio sureguliavimas;
 • Originali Epson „bulk“ rašalų sistema, naudojanti Epson DG rašalus 1,5 litro alupakuotėmis;
 • Naujos Epson Production Monitor ir Epson Garment Creator programos;
 • Sertifikuoti UltraChrome DG rašalai ir Epson Pretreat gruntas atitinka aukščiausius ekologiškos tekstilės pramonės saugos standartus - Global Organic Textile Standard (GOTS) ir OEKO-TEX Standard 100.
Epson SureColor F10000 sukurtas didelių tiražų sublimacinei spaudai tokioms pramonės šakoms, kaip sporto drabužių gamyba bei „fashion“ audinių marginimas. Masyvi konstrukcija ir unikalios Epson technologijos užtikrina patikimą aukščiausios kokybės sublimacinę spaudą, išlaikant puikius gamybinius parametrus. Epson F10000 -  tai naujas išskirtinės kokybės ir greičio standartas įmonėms, siekiančioms stabilaus 75 – 150 m2/valandą našumo (maksimalus  greitis 255 m2/val.).

Gamyklinė Epson komplektacija: spausdintuvas, galvutės, rašalai, „bulk“ sistema ir programinė įranga „iš vienų rankų“.

Nauji Epson sprendimai pramonei:
 • Keturios (12 cm pločio) naujausios kartos Epson PrecisioCore galvutės;
 • Unikali Epson AD-ATC popieriaus prastūmimo technologija;
 • RGB kamera valdoma automatinė suvedimo sistema;
 • Originali dviguba Epson „bulk“ rašalų sistema, naudojanti Epson DS rašalus 10 litrų ir/arba 3 litrų pakuotėmis;
 • Nauja Epson Production Monitor programa;
 • Epson UltraChrome DS rašalai sertifikuoti ir atitinka aukščiausius ekologiškos tekstilės pramonės saugos standartus - OEKO-TEX Standard 100.SEKITE MUS

                                

Privatumo Politika  |  Slapukų Politika  |  Internetinės svetainės naudojimosi taisyklės  |  Kontaktai

Copyright © 2021 Antalis