Märtsi uudiskirjast saate lugeda uute toodete - bännerite, postripaberite, tekstiilide ja reklaamitootmisseadmete kohta.

Head lugemist! 
Coala bännerite sortiment on uuenenud!

Meil on hea meel teatada, et Antalise bännerite sortiment on uuenenud ning meie tootevalikust leiab nüüd Coala frontlit-, blockout-, backlit- ja võrkbännerid.

Coala Frontlit Daily S on kaetud frontlit bänner, 510 g/m2 grammkaaluga, väga hea läbipaistmatusega ning kahepoolselt prinditav. Yarn – 250x250 dtex, Threads – 36x36. Vastupidav rebimisele ja UV-kiirgusele, väga head printimise ja järeltöötluse omadused. Omab B1 tuleohutussertifikaati ja REACH sertifikaati.

Coala Blockout Light Daily S on kaetud PVC blockout bänner, 440 g/m2 grammkaaluga, väga hea läbipaistmatusega ning kahepoolselt prinditav. Yarn – 250x250 dtex, Threads – 36x36. Vastupidav rebimisele ja UV-kiirgusele, väga head printimise ja järeltöötluse omadused. Omab B1 tuleohutussertifikaati ja REACH sertifikaati.

Coala Backlit Daily S on kaetud PVC backlit bänner grammkaaluga 510 g/m2, mis tagab suurepärase värvide ühtluse läbilaskva valguse puhul. Yarn – 1000x1000 dtex, Threads – 20x20. Vastupidav rebimisele ja UV-kiirgusele, väga head printimise ja järeltöötluse omadused. Omab B1 tuleohutussertifikaati ja REACH sertifikaati.

Coala Mesh Daily S on poolmati valge pealispinnaga võrkbänner, grammkaaluga 270 g/m2. Yarn – 1000x1000 dtex, Threads – 12x12. Vastupidav rebimisele ja UV-kiirgusele, väga head printimise ja järeltöötluse omadused. Omab B1 tuleohutussertifikaati ja REACH sertifikaati.

Coala Mesh Backing Daily S on poolmati valge pealispinnaga võrkbänner, taustapaberiga ning grammkaaluga 270 g/m2. Yarn – 1000x1000 dtex, Threads – 12x12. Vastupidav rebimisele ja UV-kiirgusele, väga head printimise ja järeltöötluse omadused. Omab B1 tuleohutussertifikaati ja REACH sertifikaati.

Kõik tooted on meie laos saadaval kuni 3,2 m laiuste rullidena! 

Küsi täpsemat infot meie reklaammaterjalide meeskonnalt

COALA Silky Wallcover Textile

Coala Silky Wallcover Textile on PVC-vaba liimitav polüester tekstiil seintele, millel on Blockout vahekiht. Spetsiaalselt loodud liim võimaldab graafikat ümber paigutada ja eemaldada ilma jääke jätmata või pinda kahjustamata. Olemasolev graafika ei paista läbi Blockout kihi tõttu.

Coala Silky Wallcover Textile on 170-grammine, kanga tekstuuriga ning Matt pinnaviimistlusega, mis on prinditav Eco-solvent, latex ja UV-värvidega.

Rull on saadaval suuruses 1,067x30 m.

Emblem Solvent One-for-All Paper

Emblem Solvent One For All Paper Satin on poolmatt pinnaga postripaber, mis tagab trükistele hea prindikvaliteedi ning mis sobib printimiseks ka uusima põlvkonna lateksprinterites. SOFAP-seeria pabereid saab printida standardsete solvent, eco-solvent ja UV-värvidega. Paberil on kõrge veekindlus, seega sobilik kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.
Tagaküljel asuv spetsiaalne kate kaitseb paberit deformeerumise eest.
Emblem Solvent postripaber on ökoloogilisest seisukohast vaadatuna väga keskkonnasõbralik materjal.

Saadaval kaalus 150 g/m² ja 200 g/m² ning 1,372x50m rulli laiuses.


CWT WORKTOOLS pakub kvaliteetseid laminaatoreid

CWT Worktools on üks meie uusimaid reklaamitootmisseadmete tarnijaid, kelle patenteeritud tooted on välja töötatud ja toodetud Rootsis. Tootja kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga komponente, et tagada spetsiaalne kvaliteet, mis iseloomustab CWT Worktools seadmeid. Lisaks teeb tihedat koostööd CWT seadmete kasutajatega, et saada klientide tagasisidet veelgi ainulaadsemate toodete väljatöötamiseks ja nende tõhusamaks muutmiseks.

CWT tootevalikust pakub Antalis Baltikumis ja Soomes professionaalseid ning kompaktseid flatbed laminaatoreid, mida on võimalik paigutada kõikjale. Laminaatorid on ergonoomilised, tõhusad ja stiilsed igas interjööris.


Coala Interior Film dekoratiivkiled

Coala Interior Film pakub iseliimuvaid dekoratiivkilesid sisekujunduseks. Võimalik on valida rohkem kui 650 hõlpsasti pealekantava värvi ja struktuurse pinnaviimistluse vahel, mida on väga lihtne ja kiire paigaldada.

COALA COVERSAFE ™ - Covid 19 kaitse sertifitseeritud!

Coala Coversafe™ on antimikroobne isepuhastuva pealispinnaga läbipaistev kile, mis hävitab pinnalt kuni 99.9% viiruseid (ka koroonaviiruse) ja baktereid.


 
 JÄLGI MEIE TEGEMISI

                          

Privaatsusteade  |  Küpsiste poliitika  |  Kasutustingimused & õigusalane teatis  |  Kontakt

Copyright © 2021 Antalis