FUTURE FOCUS müügimängu teine tootekampaania
"BOARDS TOUCH"!

Meie kartongidest kangelased on Invercote Creato, Invercote G, Incada Silk, MetsäBoard Prime FFB Bright ja MetsäBoard Pro FBB Bright. Kõigil neil on oma supervõimed, milles nad on parimad. Kas Sinu jaoks on oluline jäikus, tugevus, volditavus või pinnasiledus? Siit leiad sobiva iga töö jaoks.


"Boards Touch" kampaania toimub 7. – 28. oktoobrini  ja sel ajal teenid kõigilt Invercote, Incada ja MetsäBoard ostudelt topeltpunkte!

Hea võimalus teenida lisapunkte!

INVERCOTE CREATO

100 EUR = 4 punkti

Mati pealispinnaga mõlemalt poolt kõrgelt kaetud eriti kvaliteetne SBB kartong, mis on sobilik keerulise konstruktsiooni ja parimat trükikvaliteeti nõudvale trükisele. Omab FSC® ning toiduainetega kokkupuute sertifikaati.


INVERCOTE G

100 EUR = 4 punkti

Ühelt poolt kõrgelt kaetud ja teiselt poolt kergelt kaetud mattviimistlusega SBB kartong, mis on mõeldud eksklusiivsete pakendite tootmiseks, kus trükikvaliteet ja pakendi disain peavad olema parimal tasemel. Omab FSC® ning toiduainetega kokkupuute sertifikaati.


INCADA SILK

100 EUR = 4 punkti

Ühelt poolt kõrgelt kaetud ja teiselt poolt kergelt kaetud pakendikartong (FBB), mis on loodud kvaliteetpakendite tootmiseks. Kartongil on tänu koostisele nii hea jäikus kui ka valge ja sile matt pind. Omab FSC® ning toiduainetega kokkupuute sertifikaati.


METSABOARD PRIME FBB BRIGHT

100 EUR = 4 punkti

Ühelt poolt kõrgelt kaetud ja teiselt poolt kergelt kaetud pakendi- ja graafiline kartong (FBB). Kartongil on tänu koostisele hea jäikus. Pind on poolmatt ning (sinaka alatooniga) säravvalge. Omab FSC® ning toiduainetega kokkupuute sertifikaati.


METSABOARD PRO FBB BRIGHT

100 EUR = 4 punkti

Ühelt poolt kõrgelt kaetud ja teiselt poolt katmata pakendikartong (FBB), millel on tänu koostisele hea jäikus. Kartongi pealispind on poolmatt ning (sinaka alatooniga) säravvalge. Omab FSC® ning toiduainetega kokkupuute sertifikaati.