Kui osaled mängus, on sul võimalus võita erinevaid auhindu väärtuses 50 - 5000 eurot!
Auhindade koguväärtus on ca 17000 eurot!
Valisime auhinnad selliselt, et neist oleks kasu ja rõõmu nii kogu teie ettevõttele kui ka töötajatele. Kingituste hulgast leiad tooteid, mis aitavad kaasa teie igapäevatööle, loovad lisaväärtust kontorisse või tootmisruumidesse, edendavad ettevõtte meeskonnatunnet ja töötajate tervist.

Sinu ees on 47 erinevat kingitust, mille saavad mängus enim punkte kogunud ettevõtted lähtuvalt kampaania lõpuks kogunenud punktisummast.
Võimalus auhind saada on suur, sest kinke jätkub vähemalt 2/3 osalejatest.
PEAAUHIND - 1. koht
Graphtec F-MARK2 on uus lõikur digitrüki järeltöötluseks.
Lõikur võimaldab SRA3 poognast välja lõigata kleebiseid, etikette ja palju muud.
Hind 4999 eur.


2. koht
Antalise EasyRack süsteem on ergonoomiline digiformaadis paberite hoiustamislahendus, milles on 12 riiulit ja 15 paberit hästi kaitsvat sahtlit. Ligikaudne väärtus - 2000 eurot.
3. koht
Master’in 490P on elektrooniline käsisulgeja – ergonoomiline mudel, millega saab pakke kokku siduda või alusele kinnitada. Seadet on vaja igas trükikojas või muus tootmises! Ligikaudne väärtus 1900 eurot.

4. koht
AirBike inSPORTline Lite + SPORDINURK, mille seinad ja põrandad aitame dekoreerida, kasutades Coala materjale (seinakleebised, tapeet, põrandakile jne). Kujunduse mõtleme välja koos Sinuga.
Ligikaudne väärtus 1500 eurot.
5. koht
Antalise 1000-eurone kinkekaart, mille eest saate meilt soetada kas trüki,- kontori või pehmet paberit, pakenditooteid, reklaammaterjale ning reklaamitootmis- või pakkeseadmeid.
6. koht
Kohvimasin Nivona + 4 kaunist Iittala kruusi mõnusateks kohvihetkedeks koos kolleegidega. Ligikaudne maksumus 800 eurot.

7. koht
Jaapani stiilis lõuna- või õhtusöök teie meeskonnale, teie kontoris. Saate koos kolleegidega hetkeks lõõgastuda ja nautida Jaapani maitseid. Ligikaudne väärtus 600 eurot.
8. – 12. koht
Antalise 300-eurone kinkekaart, mille eest saate meilt soetada kas trüki,- kontori või pehmet paberit, pakenditooteid, reklaammaterjale ning reklaamitootmis- või pakkeseadmeid.
13. – 17. koht
Epson M2140 on printer-skänner-koopiamasin teie kontorisse. Mustvalget kahepoolset trükki võimaldavat kiiret printerit on tänu suurele tindimahutile väga soodne kasutada.
Ligikaudne väärtus 300 eurot.

18. – 22. koht
Katrin Design Series valge või must hoidjate komplekt + paberid ja desogeel, et teie kontori sanitaarruumid näeksid head välja ja aitaksid teie töötajaid tervetena hoida.
Ligikaudne väärtus 130 eurot.
23. – 27. koht 
Antalise 100-eurone kinkekaart, mille eest saate meilt soetada kas trüki,- kontori või pehmet paberit, pakenditooteid, reklaammaterjale ning reklaamitootmis- või pakkeseadmeid.
28. – 32. koht
Stiilne JABRA TALK 55 Bluetooth handsfree süsteem (must,5,4g) on ideaalne pikkadeks telefonikõnedeks või videokoosolekuteks. Müraeemaldus ja helitugevuse kontroll.
Ligikaudne väärtus 100 eurot.

33. - 37. koht
60 euro eest Antalise teenuseid, näidiseid või koolitusi.

Saad tellida näiteks kiirtranspordi, näidistekomplekte või osaleda Paberikoolis.
38. - 42. koht
Antalise 50-eurone kinkekaart, mille eest saate meilt soetada kas trüki- kontori või pehmet paberit, pakenditooteid, reklaammaterjale ning reklaamitootmis- või pakkeseadmeid.
43. – 47. koht
Geami WrapPack Ex Mini on pakkesüsteem - kombinatsioon välimisest jõupaberist ja sisemisest, toodet kaitsvast siidipaberist. Venitades välimist jõupaberit muundub ribastatud paber 3D kärgstruktuuriks.
Ligikaudne väärtus - 45 eurot
KUI SUL ON KÜSIMUSI, KÜSI JULGESTI!
Lisainfot küsi julgesti oma kliendihaldurilt!

Vaata kontakte!