Austatud klient

Täname Sind, et oled olnud meile heaks partneriks. Koos oleme üle elanud ka keerulised ajad ning loodame, et peagi saame nautida rõõmsalt töökat sügist.

Kutsume Sind osalema suures trükipaberite müügimängus FUTURE FOCUS, mis kestab 101 päeva - septembri algusest kuni 11. detsembrini.

Mängu eesmärk on tänada Sind kui meie lojaalset partnerit senise koostöö eest ja kutsuda Sind osa saama põnevast tulevikust koos Antalise ja meie uute omanikega, kelleks on KPP (Kokusai Pulp & Paper) Group.

Mängu lõpus jagame välja
47 suurepärast auhinda,
mille koguväärtus on ca 17 000 eurot.

Kõige enam punkte kogunud ettevõtte auhind on loomulikult kõige väärtuslikum (5000 eurot), kuid ka ülejäänud 46 auhinda on vinged ja vajalikud teie ettevõttele kui töötajatele.

Selleks, et müügimängust osa saada, tuleb Sul teha järgmist:
- Registreeri teie ettevõte osalejaks
- Osta Antalise tooteid - kogute punkte!
- Jälgi, mis toodetele kehtivad pakkumised, et teenida lisapunkte
- Osta meie e-poe kaudu ja teenid rohkem punkte
- Teeni lisapunkte ostes enam kui eelmisel aastal (võrreldes eelmise aasta sama perioodiga)

Pingerida, kes millise auhinna saab, selgub kampaania lõpus. Iga kahe nädala tagant saadame Sulle infot, millisel kohal teie ettevõte mängus hetkel on. Kampaanitoodete, reeglite ja lisapunktide teenimise võimalustega saad tutvuda siin:

Ja nüüd - et saaksime teie ettevõtte mängu lisada, registreeru nüüd!

Lisainfot küsi julgesti oma kliendihaldurilt!

Vaata kontakte!

 


Me hindame Sinu privaatsust. Sinu isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele. Kasutame Sinu andmeid vaid Antalise turundus- ja tooteinfo edastamiseks.

©2020 Antali AS All rights reserved.